+90 [850] 511 1530 • [216] 975 0530
 
 

Yayıncılığın bir gereği olarak profesyonel editörlük hizmeti

Herhangi bir editör denetiminden geçmemiş dosyaların, sadece yazarın tür ve imla bilgisi ile sınırlı kalacağından, bazı hatalar barındırması son derece doğaldır. Çünkü öykü, roman yazmak, yeni projeler üretmek ve bunlara dönük bir konsantrasyon içinde olmakla, ortaya konulan eserin eksiklerini saptamak ve giderilmesinin yolunu açmak, ayrı disiplinleri gerektirir.

Kitabınızın profesyonel bir gözle incelenmesi, hem kitaplarımızın mümkün olan en iyi haliyle okuyucuya sunulması hem de yazarlarımızın eserlerinin hak ettiği yeri bulabilmesi açısından son derece önemli. Editör kadromuz, kitaplarınızı en ince detayına kadar inceliyor, okuyucuyla eksiksiz bir şekilde buluşabilmesi için çalışmalar yürütüyor.

Yazım kontrolü ve düzelti ile sınırlı olmayan editörlük hizmetimiz çerçevesinde, yazar ile ortak çalışma içerisinde, bitirdiği veya henüz tamamlanmamış projesi, türüne göre kapsamlı incelemeye alınır, ait olduğu türün eksikleri saptanarak öneriler sunulur.

Yazmak duygusal bir süreçtir. Yazılan, ortaya konulan eserin tutarlılığını test etmek ise mantıksal bir süreç. Siz sadece yazın. Sonrası bizim işimiz. Bir öykünün, romanın daha etkili olması, doğru okura ulaşması ancak kapsamlı bir değerlendirmeyle mümkündür. Yayınevimizin editör ekibi de bu süreçte devreye giriyor ve eserinizin eksiklerini saptayarak önerilerde bulunuyor.

Alanında deneyimli, profesyonel editör kadromuzla size yol göstermeye hazırız!

Doğru sonuç için ilk adım: editoryal@liberkitap.com


Telefon: +90 [850] 511 1530 l [216] 975 0530
Manart Yayıncılık ve Turizm Anonim Şirketi © 2014